Çarşamba, Mayıs 18, 2022

Metin Aşoğlu saygı gecesinde sevenleriyle buluşacak

- REKLAM -

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat ayı kültür etkinlikleri kapsamında ressam Metin Aşoğlu, kendisi için hazırlanan ‘Metin Aşoğlu’na Ahde Vefa’ programında sevenleriyle AKM’de bir araya gelecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat dolu programları hız kesmeden sürüyor. Birbirinden kıymetli konukların ağırlandığı Şubat Ayı Kültür Etkinlikleri programı Türkiye’nin yakından tanıdığı ressam Metin Aşoğlu için düzenlenecek vefa programı ile devam edecek.

Birbirinden önemli konuşmacılar

‘Metin Aşoğlu’na Ahde Vefa” programı 25 Şubat Cuma günü AKM’de saat 19.00’da başlayacak. Saygı gecesine girişler ücretsiz olacak. Programın moderatörlüğünü yazar Fahri Tuna yapacak. Şair Selahattin Özdemiroğlu, öğretmen İbrahim Esen, reklamcı Semih Saner ve ressam Doç. Dr. Rasim Soylu da vefa gecesinin konuşmacıları olacak.

“Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Türkiye’nin en önemli değerlerini ağırladığımız saygı, vefa programlarımıza tüm Sakarya halkını bekliyoruz. Kültür, sanata ve sanatçıya değer veren bir anlayışla çalışmalarımıza gayretle devam ediyoruz. Etkinlik ve programlarda buluşmak üzere” denildi.

Son Haberler

Hentbol Türkiye Kupası Sakarya’da sahibinin olacak

Hentbol Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü Finalleri 28-29 Mayıs tarihlerinde Sakarya’da yapılacak. Büyükşehir Belediyesi ile Hentbol Federasyonu arasında imzalanan protokol...