Perşembe, Mayıs 19, 2022

‘Milletçe içinde bulunduğumuz bu zor şartları da inşallah atlatacağız’

- REKLAM -

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı iftar programında bir araya geldi.

Sakarya Milletvekili ve MHP grup başkan vekili Muhammet Levent Bülbül’ün de katıldığı programa yoğun katılım dikkat çekti. MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta; “MHP Adapazarı olarak il ve ilçe  yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte muhteşem bir kalabalık ve aile ortamında iftarımızı nasip eden Allah’a hamdolsun. İlçe yönetimi olarak her şartta teşkilatımızla bir bütün olarak hareket etmeye devam edeceğiz. Sayın vekilimizin teşrifleri bizleri ayrıca motive etmiştir.Programımızda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. 

Sakarya milletvekili ve MHP grup başkan vekili M. Levent Bülbül de; “Bu birliktelik sahaya olan inancımızın yansımasıdır. Milletçe içinde bulunduğumuz bu zor şartları da inşallah atlatacağız. Bizi anlamayan ve bizi anlamak istemeyen odaklara inat milletimizin ve ülkemizin selameti için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.
 
MHP Adapazarı tüm teşkilat birimlerinin yoğun katılım sağladığı program iftar sonrasında sona erdi.

Son Haberler

Ferizli’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

Ferizli’de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama etkinlikleri düzenlendi. Ferizli Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne...