Pazartesi, Aralık 5, 2022

MSB 94 Silahlı Güvenlik Görevlisi alacak. 5’i Sakarya için

- REKLAM -

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Sakarya’nın da bulunduğu taşra teşkilatlarında istihdam edilmek “Sürekli İşçi” unvanlı 94 “Silahlı Güvenlik Görevlisi” alacak.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden belirsiz süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılacak “Sürekli İşçi” unvanlı 94 “Silahlı Güvenlik Görevlisi” alımı yapılacak.

94 Sürekli İşçi Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı için başvurular 21.09.2020 – 25.09.2020 tarihleri arasında İş-Kur aracılığı ile yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Sakarya teşkilatı için “Sürekli İşçi” unvanlı 5 “Silahlı Güvenlik Görevlisi” alınacak.

Detaylar için TIKLAYINIZ…

İLİADEDİ
Adana2
Ankara3
Antalya5
Balıkesir4
Batman2
Bilecik2
Burdur3
Bursa6
Çanakkale2
Diyarbakır1
Elazığ1
Erzincan2
Eskişehir4
Hatay7
Mersin3
İstanbul7
İzmir6
Kayseri1
Kocaeli6
Malatya2
Manisa6
Kahramanmaraş4
Osmaniye6
Sakarya5
Tekirdağ4
TOPLAM94
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’in 30 Milyon TL’lik dev altyapı projesi tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’in dev altyapı projesini tamamladı. Cumartesi günü gerçekleştirilen son etap altyapı çalışmalarının gün içerisinde sonlanmasıyla beraber...