Salı, Mayıs 17, 2022

Münip Utandı ile Türk Müziği Konseri

- REKLAM -

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek ‘Münip Utandı ile Türk Müziği Konseri’ programıyla vatandaşlar ud, kemençe ve kanun eşliğinde keyifli vakit geçirecek. 16 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilecek söyleşi ve konser etkinliğine tüm vatandaşlar davet edildi.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri söyleşi ve konser programıyla devam ediyor. 16 Şubat Çarşamba günü AKM’de gerçekleştirilecek ‘ Münip Utandı ile Türk Müziği Konseri’ etkinliğiyle vatandaşlar ud, kemençe ve kanun eşliğinde keyifli vakit geçirecek. Prof. Dr. Ferdi Koç, Öğretim Görevlisi Tuncay Kardaş ve Öğretim Görevlisi Erhan Bayram’ın yer alacağı programda konserin yanı sıra söyleşi de gerçekleştirilecek. Saat 19.00 da gerçekleştirilecek konser etkinliğine kültür ve sanatsever vatandaşlar davet edildi. Kurum tarafından yapılan açıklamada, “ Kültür ve sanat alanında vatandaşlarımızı her geçen gün farklı programlarla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızın keyifle vakit geçirebileceği programları hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Ücretsiz olacak etkinliğimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullanıldı.

Son Haberler

Sezon Öncesi Amfi Tiyatro Yenileniyor

Sapanca Belediyesi sezon öncesi Sapanca Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesindeki Amfi Tiyatro’ da yenileme çalışmalarına başladı. Konser, söyleşi, tiyatro gösterimi gibi...