MÜSİAD Sakarya Kadın Komitesini kurdu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararla MÜSİAD Sakarya Kadın Komitesini kurdu. Komite Başkanı, genç Avukat Şeyma Erbir oldu.

3 yıldır Genç MÜSİAD Sakarya üyeliği bulunan ve MÜSİAD Sakarya Üyesi olan Av. Şeyma Erbir; “Ülkemizde kadınların iş hayatındaki rolü her geçen gün daha fazla artıyor. Erkekler gibi bizler de iş dünyasında sosyalleşmek, konjonktürü yakından takip etmek istiyoruz. 3 yıl önce Genç MÜSİAD Sakarya üyesi olduğum günden bu yana gerek MÜSİAD’ın, gerek ise Genç MÜSİAD’ın yapmış olduğu programlar ve faaliyetler mesleki ve kişisel gelişimime büyük katkı sağladı. MÜSİAD Sakarya Kadın Komite Başkanı olarak da görevde bulunduğum süre boyunca şehrimizde faaliyetlerini sürdüren, girişimlerde bulunmak isteyen ve iş dünyasında sosyal bir çevre arayışında olan hemcinslerime mesleki ve kişisel gelişimlerini arttırma adına birçok program organize edeceğiz.

Sakarya şehrinin ayakları üzerinde duran çok daha fazla kadına ihtiyacı olduğunu söyleyen Erbir, konuşmasının devamında;

“Şehrimizde üreten, çalışan ve başaran birçok kadın görmeyi can-ı gönülden istiyorum. Biz kadınların ticari hayata atılmasıyla sosyal hayatın daha dengeli olacağını, ticari faaliyetlerin daha hareketli olacağını düşüyorum. Hem işinin hem de kendisinin gelişimine önem veren hemcinslerimi MÜSİAD’a davet ediyor, onları aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Unutmamalıyız ki ne kadar birlik olursak o kadar güçlü oluruz.

Son olarak bize bu görevi layık gören ve destek veren başta MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na ve tüm MÜSİAD üyelerine teşekkür ederim.” Cümlelerine yer verdi.

Son Haberler