Müteahhitler’ den Tever’e hayırlı olsun ziyareti

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetimi yeniden AK Parti il başkanı seçilen Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti’nin 7.Olağan İl Kongresi sonrasında yeniden AK Parti il başkanı seçilen Yunus Tever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetimi Başkan Tever’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

“BAŞARILAR DİLERİZ”

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, vatanına, milletine hizmet için çalışan sektörün temsilcileri olarak ziyarette bulunduklarını ifade ederek “yeniden AK Parti İl Başkanı seçilen Sayın Yunus Tever’i makamında ziyaret ettik. Yunus Tever’e görevinde başarılar dileriz. Şehrimize yapılacak her güzellikte yer almak, gücümüz nispetinde katkı sunmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sakarya için her göreve hazırız” dedi. Başka Yunus Tever’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Sakarya Müteahhitler Birliğimiz ile birlikte her zaman olduğu gibi yeni dönemde de güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Son Haberler