Mutlu Işıksu: Adapazarı Ticaretin Merkezidir

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile Kapalı Çarşı’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu. “Adapazarı, Sakarya’nın kalbi ve ticaretin merkezidir. 2019-2024 çalışma döneminde ticareti daha da canlandıran tüm faaliyetlerin içerisinde yer almaya gayret ettik. Belediye-esnaf iletişimini hamdolsun zirveye taşıdık. Bu anlayışla, muhabbetle yola devam edeceğiz.” dedi.

Işıksu ve Çağlayan Kapalı Çarşı’da

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına yüksek tempoda devam ediyor. Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte Kapalı Çarşı’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşlarla bir araya geldi.

Muhabbetle Yola Devam

Kapalı Çarşı ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Adapazarı, Sakarya’nın kalbi ve ticaretin merkezidir. 2019-2024 çalışma döneminde ticareti daha da canlandıran tüm faaliyetlerin içerisinde yer almaya gayret ettik. Belediye-esnaf iletişimini zirveye taşıdık, şehrimizin merkezinde esnafımızın, SATSO ve SESOB’un gerçekleştirdiği ticaret festivallerine katkı sağladık. Şehir ekonomisini daha da canlandıracak uygulamalarımıza devam edecek, şehir merkezinde yer alan ticari alanlar, çarşılar ve pasajların daha modern bir hüviyete kavuşması için şehir insanı ile ortak bir anlayış çerçevesinde çok çalışmayı sürdüreceğiz. Bu anlayışla, muhabbetle, hep birlikte Adapazarı için yola devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler