Mutlu Işıksu: Birlikte Başarıyoruz

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Ne yaptıysak, neyi başardıysak kıymetli hemşehrilerimizle başardık. Destek ve teveccühleri için Rabbim hepsinden razı olsun. Muhabbet ve samimiyetle, hep birlikte daha güzel günlere. Adapazarı için yola devam.” dedi.

SAKARYA – Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını son hızla devam ettiriyor. Işıksu son olarak Demircioğlu ve Cevatbey Pasajları ile Yener İşhanında esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti; Turnadere, Kavaklıorman ve Çağlayan mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Işıksu’ya AK Parti ve MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanları ve mensupları eşlik etti.  

Işıksu’dan Destek Teşekkürü

Seçim çalışmalarını değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Demircioğlu ve Cevatbey Pasajları ile Yener İşhanı’nda esnafımızla, Kavaklıorman, Turnadere ve Çağlayan mahallelerimizde hemşehrilerimizle buluştuk. Her zaman yanımızda oldular. Ne yaptıysak, neyi başardıysak kıymetli hemşehrilerimizle başardık. Destek ve teveccühleri için Rabbim hepsinden razı olsun. Muhabbet ve samimiyetle, hep birlikte daha güzel günlere. Adapazarı için yola devam. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” ifadelerini kullandı.

Daha Güzel Yarınlar İçin

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise “Cumhur İttifakının birlikteliğiyle daha güzel yarınlar için saha çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Mutlu Başkanımız ve teşkilatlarımızla seçimden zaferle çıkmak için hazırız ve kararlıyız. Adapazarı’mız çok daha güzel eser ve hizmetlere Mutlu Işıksu Başkanımızla kavuşmaya devam edecektir.” diye konuştu.

 

 

Son Haberler