Mutlu Işıksu: Bizim en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir

Kömürlük, Demirbey, Poyrazlar, Çerçiler, Çökekler ve Taşlık mahalle sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Bizim en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. İstişaremizle, dayanışmamızla, birlik ve beraberliğimizle, insan odaklı hizmetlerimizle yolumuza devam ediyoruz. Mahallelerimiz için çok çalıştık, çalışıyoruz ve bunu kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yapıyoruz. İnşaallah yeni dönemde de bu değeri ölçülemez birliğimizle daha güzel yarınları beraber inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Işıksu ile Mahalle Mahalle Adapazarı

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına yüksek tempoda devam ediyor. Işıksu, Kömürlük, Demirbey, Poyrazlar, Çerçiler, Çökekler ve Taşlık mahalle sakinleriyle buluştu, çalışmaları konuştu. Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Adapazarı İçin Gayrete Devam

Programları değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Biz, istişaremizle, dayanışmamızla, birlik ve beraberliğimizle, insan odaklı hizmetlerimizle yolumuza devam ediyoruz. Mahallelerimiz için çok çalıştık, çalışıyoruz ve bunu kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yapıyoruz. Her daim birlikteyiz, her konuyu konuşuyoruz, ihtiyaçları hızla gidermek için çok çalışıyor ve hemşehrilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Allah hepsinden razı olsun. İnşaallah yeni dönemde de bu değeri ölçülemez birliğimizle daha güzel yarınları beraber inşa etmeye devam edeceğiz. Adapazarı için gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Hep birlikte Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Teveccühe Layık Olmak İçin Çok Çalışmaya Devam

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise “Mahallelerimizde Mutlu Işıksu Başkanımıza ve bizlere gösterilen ilgi ve teveccühe layık olma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İnşallah seçimlerden hedeflediğimiz en yüksek oyu alarak mahallelerimizde AK Belediyecilik hizmetlerini sürdürmekte hazırız ve kararlıyız. Hep birlikte çok çalışmaya devam.” diye konuştu.

Son Haberler