Mutlu Işıksu: İnsan Odaklı Projelere Devam

Çelebiler, Kasımlar ve Hacıramazanlar mahalle buluşmaları gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın daha güzel yarınlarına her beraber yürüyoruz. İnancımız tam, gayretimiz üst seviyede, birlik ve beraberlikle Adapazarı için yola devam diyor, eser ve hizmetlerimizi artarak sürdüreceğimizin sözünü veriyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” dedi. 

SAKARYA – Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Işıksu son olarak Çelebiler, Kasımlar ve Hacıramazanlar mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ile teşkilat mensupları eşlik etti.

İnsan Odaklı Projelere Devam

Programları değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Adapazarı’mızı daha güzel yarınlara taşıyacak adımlar atmaya ve 84 mahallemizde şehir insanına dokunan, insan odaklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Adapazarı’mızın daha güzel yarınlarına her beraber yürüyoruz. İnancımız tam, gayretimiz üst seviyede, birlik ve beraberlikle Adapazarı için yola devam diyor, eser ve hizmetlerimizi artarak sürdüreceğimizin sözünü veriyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” ifadelerini kullandı.

Aşkla Daha Güzel Yarınlara

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise “Cumhur İttifakı olarak Adapazarı’mızda Mutlu Işıksu Başkanımızla seçimlerden yeni bir zafer daha kazanacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu birlik ve beraberlik başarı getirecektir. Hep birlikte aşkla daha güzel yarınlara.” diye konuştu.

Son Haberler