Mutlu Işıksu’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Bizim çalışmalarımızın temelinde hep istişare vardır, birlik ve beraberlik vardır. Adapazarı’mızın daha güzel yarınları için fikir üreten ve bizlerle her daim beraber olan kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberlikle Adapazarı için yola devam.” dedi.

Işıksu Platformla Buluştu; Gaziler Kongresine Katıldı

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına yüksek tempoda devam ediyor. Başkan Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu ile buluştu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi 18. Olağan Genel Kuruluna katıldı.

Işıksu’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Programları değerlendiren Işıksu, “AK Parti Adapazarı İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile birlikte Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve platform üyesi dostlarla bir araya geldik; Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi 18. Olağan Genel Kuruluna katıldık. Bizim çalışmalarımızın temelinde hep istişare vardır, birlik ve beraberlik vardır. Adapazarı’mızın daha güzel yarınları için fikir üreten ve bizlerle her daim beraber olan kıymetli arkadaşlarımıza, büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum. Gaziler her daim baş tacımızdır. Biz her daim şehit ailelerimizin, kıymetli gazilerimizin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Genel Kurulun hayırlı olmasını temenni ediyor, yeniden başkan seçilen Erol Demir ve yönetimini tebrik ediyor, kahramanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberlikle Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı. 

Son Haberler