Ömer Ayhan: En önemli projelerimiz engelli bireylerimiz üzerine olacak

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan’ın seçim ziyaretlerinin yeni durağı Sapanca oldu. Ömer Ayhan, Saadet Partisi Sapanca Belediye Başkan Adayı Avni Çömlekçioğlu ve partililerle birlikte Sapanca’yı adım adım ziyaret etti.
 
SAKARYA- Ömer Abdullah Ayhan’ın ilk durağı Sapanca Muhtarlar Federasyonu Başkanı Barış Yıldız’ ı ziyaret etmek oldu. Daha sonrasında Süs Bitkicileri Federasyonu Başkanı Osman Kubilay’ı ziyaret etti. Ardından Sapanca Esnaf Odası Başkanı İsmail Tanta ve Sapanca Engelliler Derneği Başkanı Cemil Ertuğ ile bir araya geldi. Ömer Ayhan, Sapanca Belediye Başkan’ı Özcan Özen’i de makamında ziyaret etti. Ayhan, son olarak Sapanca esnaflarını da ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.
 
ENGELLİLERİ ANLAMAK İÇİN BİR GÜN
Sapanca’nın birçok esnafını dolaşan Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Ömer Abdullah Ayhan, sevgi ile karşılandı. Ayhan, Sapanca Engelliler Derneği’ni ziyaret ettiğinde “Güler yüzünüz ve misafirperverliğiniz için size teşekkür ederim. Tek isteğimiz sizlere layık olmak. Sakarya için birçok projemiz var. Bunlar arasındaki en önemli projelerimiz engelli bireylerimiz üzerine olacak. Kaldırımlar yapılırken her durum düşünülmemiş. Kaldırım projelerini yapanları tekerlekli sandalye ile bir gününü geçirmesini istiyorum. Belki o zaman her kesimi düşünebilirler” dedi.

Son Haberler