Osman Çelik: Güçlü, Çağdaş ve Saygın Bir Gelecek Eğitimle Mümkün

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, ilçede eğitim kurumlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Özel Mefkure Lisesi’ni ziyaret eden Çelik, okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında okul müdürlerinden bilgi alan Osman Çelik ve beraberindeki AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Meclis Üyesi Adayı Adem Kümbet ve teşkilat mensupları, öğretmenlerle öğrencilerle de samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Güçlü, Çağdaş ve Saygın Bir Gelecek Eğitimle Mümkün

Konuşmasında eğitimin önemine vurgu yapan Çelik, “Çocuklarımızın eğitimleri bizim için en önemli işlerden biridir. Eğitim seviyemiz ne kadar yüksek olursa, ülkemizin geleceği de o kadar sağlam temellere oturur. Çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırırsak, derslerinde o kadar başarılı olurlar. Teknolojik gelişmeleri takip eden okullarımızda hem geleceğine yatırım yapan çocuklarımız ve gençlerimiz için umutlanıyor hem de eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerin üretimde yerini almalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Pırıl pırıl gençlerimizi gördükçe geleceğimize dair umutlu beklentimiz ve heyecanımız artıyor. Bu anlamda bizlere düşen görev ne ise yapmaya hazırız. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Son Haberler