Cuma, Temmuz 1, 2022

Osmanbey İlkokulundan Okul Öncesi Şenliği

- REKLAM -

Adapazarı Osmanbey İlkokulu ana sınıfı öğrencileri bütün bir yıl yapmış oldukları çalışmaları okul bahçesinde düzenlenen şenlikte sergilediler.

Çok sayıda davetlinin katıldığı program renkli görüntülere sahne oldu. Ana sınıfı öğrencilerinin geri dönüşüm defilesiyle başlayıp çeşitli müzikli dans gösterileriyle devam eden, tüm çocukların eğlendiği görsel şölen izleyiciler tarafından çok beğenildi.

‘Okul Öncesi Geleceğin Güvencesi’ temalı programda ana sınıfı öğrencilerinin sembolik diploma törenleri ebeveynlerine duygulu anlar yaşattı.

Osmanbey İlkokulu Müdürü Tuğba Tunar ‘Çocuklarımız büyüdüğünde arşivlerinde tatlı anıların olduğu bir gün yaşatmak için bu programı hazırladık. Öğrencilerimizin bu güzel gününe eşlik ettiğimiz için çok mutluyuz” dedi. Programı hazırlayan okul öncesi öğretmenleri Saadet Ertürk, İlknur Kurtkaya ve Funda Irmak Sarısakal’a öğrencileri ve aileleri adına teşekkür etti.

Son Haberler

DEVA Partisi 2 Temmuz’da Gebze’de

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ikinci mitingini 2 Temmuz’da Gebze’de düzenleyecek. Marmara bölgesinde gerçekleşecek ilk...