Otomatik Panjur

Otomatik panjur sistemi İçindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler.  Kış ayları akşamüzeri otomatik olarak panjurlarınız kapanacaktır.  Panjur sistemi yalıtıma da büyük katkı sağladığından dolayı ısınma maliyetinden de büyük bir tasarruf sağlama imkanı sunmaktadır. Yaz aylarında evinizin güneş alıp ısınmasının önüne geçecek ve eşyalarınızı güneşin etkilerinden koruyacaktır. Otomatik panjurlu sistem sayesinde yaz kış bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Otomatik panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Her türlü motor otomasyon sistemine uygun şekilde dizayn edilmiş Otomatik Panjur sistemi rüzgâr, yağmur ve güneş sensörü, merkezi kontrol ünitesi, ve U25 timer anahtar gibi ünitelerin entegrasyonu sayesinde her türlü otomasyona imkân sağlar. Motorlu panjur sistemlerinde pencere yüksekliğine bağlı olarak panjurun oluşturduğu rulo, farklı ebatlardaki orijinal alüminyum kutuya sarılabildiği gibi, PVC mono blok kutu veya mimari detaya gizlenmesiyle de uygulanabilmektedir. Motorlu panjurlarınızı her türlü buton, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, merkezi ya da grup kontrol üniteleri ile çalıştırabilirsiniz.

Otomatik panjur sistemlerinin sağladığı güvenlik ve caydırıcılık, ev ve iş yeri sahipleri için önemli bir tercih sebebidir. Motorlu panjurlarda opsiyonel olarak Askı kilit (motora bağlı gizli kilit sistemi ) uygulanabilir ve bu kilit sayesinde normalde güvenli ve açılmaz motorlu panjurlarınız ekstra güvenlik kazanır.

Geniş cepheli camlara tek parça uygulanabilen, her türlü mimari tasarıma uyum sağlayabilen, farklı renklerde tercih edilebilme imkanı sunan, motor otomasyon sistemleri enerji kesintisi halinde manuel kullanılabilen, gece otomatik kapanıp, sabah açılabilme özelliği sunan, tüm kontrol ve emniyet sistemleri ile uyum içinde çalışabilen, güvenli, caydırıcı, pratik ve teknolojiyle bire bir uyumlu bir ürün olma özelliği ile kullanım açısından ilk tercih sırasındadır.

Son Haberler