Çarşamba, Ağustos 10, 2022
spot_img

“Pazarcı esnafının yanındayız”

- REKLAM -

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul neticesinde yeniden başkanlığa seçilen Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası başkanı Muzaffer Kabacan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Yaklaşık 1 saat süren ziyarete İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Pazarcı esnafının yanındayız”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: “Saha çalışmalarımızın yanı sıra şehrimizin dinamikleri Stk ve odalara olan ziyaretlerimiz devam ediyor.Kısa bir süre önce seçimi yapılan Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler odasını ziyaret ederek yeniden başkanlığa seçilen Sn.Muzaffer Kabacan’ı ziyaret ettik.

Hem hayırlı olsun dileklerimizi ilettik,hem de yeni dönem çalışmalarında başarılar diledik. Pazarcı esnafınımızın sorunlarına ilişkin her zaman yanlarında olduğumuz belirttik. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ederiz”dedi.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Serdivan Belediyesi Yol Ağını Güçlendiriyor

Serdivan Belediyesi mahallelerde yaptığı iyileştirme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarıyla şehir içi ulaşımdaki konfor ve imkanları genişletiyor. İlçedeki yol...