Cumartesi, Ekim 16, 2021

‘Sakarya İçin Ortak Hareket Edeceğiz’

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı Kenan Karaca ve üyeler, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Marmara Bölgesi ve Sakarya Şube Başkanlığına seçilen Rıza Bora’yı ziyaret ederek görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Aynı zamanda Ahde Vefa Grubu Üyesi olan Rıza Bora’nın çok önemli çalışmalara ve başarılar imza atacağına inandıklarını söyleyen Grup Başkanı Kenan Karaca, “Şehrimizin çok değerli işadamı olan Rıza Bora’nın bu göreve seçilmesi hepimizi çok mutlu etti. Hayırlı, uğurlu ve mübarek olsun. Başkanımızın girişimciliği, çalışkanlığı ve üretkenliği şehrimiz adına bir kazançtır. Şehrimizin ivmesine güç katarak önemli çalışmalar yapacağını biliyoruz. Karşılıklı ortak çalışmalarımızı sürdürürken, şehrimize katkı sunmak adına ne gerekiyorsa yapacağız.” Dedi.

Ahde Vefa Grubu üyelerine ziyaret için teşekkür eden Başkan Rıza Bora’da, “Dostlarımızın ziyareti beni ziyadesiyle memnun etti ve moral verdi. Aynı zamanda şehrimizin çok değerli bir grubunun mensubu olarak şehrimiz için daha fazla neler yapabiliriz düşüncesiyle ortak hareket etmeye, üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz. Üstlendiğimiz sorumluluğun bilincinde olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Bu vesileyle bana güç veren tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” Dedi.  

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Başkan Özen’in Mevlid Kandili Mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)'in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj...
- REKLAM -