‘Sakarya Sokaklarında Neler Oluyor?’

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi beraber faaliyetler gerçekleştirdikleri gençlerle ilginç ve farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Şehirdeki ortaokul, lise ve üniversiteli gençlerin ilgi ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak gençlerin sosyal ve zihinsel gelişimleri açısından çeşitli eğitimler, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler gerçekleştiren AGD bu sefer de Sakarya’nın gündemine oturacak yeni bir çalışmayla gençlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yaptıkları her program ve faaliyete bünyesindeki gençleri aktif bir şekilde dâhil eden Anadolu Gençlik Derneği şimdilerde şehirdeki gençlerin ilgisini çekecek yeni bir video hazırlığı peşinde… Ay sonunda yapacakları büyük bir organizasyona tanıtım reklam filmi çeken gençler videonun sonunda Sakarya’daki tüm gençleri programlarına davet edecekler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi Liseler Komisyon Başkanı Yusuf Sadra Özen ‘’Senaryo yazımından oyuncu kadrosuna ve çekim ekibinden video düzenleme çalışması yapan arkadaşlarımıza kadar tamamıyla liseli gençlerle beraber organize ettiğimiz ve aralık ayının son on gününde üç bölüm şeklinde paylaşacağımız bir tanıtım videosu çalışması yaptık. Bu videoyla beraber hem kendi bünyemizdeki arkadaşlarımıza yetenekleri doğrultusunda bu tarz çalışmalar yapma fırsatı sunmayı, hem de sosyal iletişim ve becerilerini de geliştirmeyi amaçladık. Ayrıca önümüzdeki günlerde AGD Sakarya sosyal medya hesaplarımızdan üç ayrı parça olarak yayınlayacağımız bu videolarla aralık ayının sonunda yine tamamen genç kardeşlerimizle organize ettiğimiz büyük bir programa da davette bulunmuş oluyoruz. Bu vesileyle şehrimizdeki tüm liseli arkadaşları hem programımıza hem de beraber çalışmalar üreteceğimiz faaliyetlerimize davet ediyorum.’’ diye konuştu.

Son Haberler