Salı, Mayıs 17, 2022

Sakarya Spor Lisesine Taraftarlardan Büyük Alkış

- REKLAM -

Geçtiğimiz hafta Rize’de yapılan Okul Sporları Türkiye Futbol Şampiyonası’nda final oynayarak Türkiye 2.’si olan Sakarya Spor Lisesi takımı bugün oynanan Sakaryaspor ile Adıyaman FK lig maçının devre arasında kupalarıyla birlikte stadyum turu attılar.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’la beraber Sakaryaspor taraftarlarını selamlayan Türkiye 2.’si Spor Lisesi öğrencilerimize tribünlerdeki çok sayıda sporsever sevgi gösterisinde bulundu.

Sakarya Spor Lisemizin başarısını alkışlarıyla tebrik eden taraftarlar, 8 hafta sonra tamamlanacak lig maratonunda Sakaryaspor’dan da şampiyonluk beklediklerini belirterek “En Büyük Sakaryaspor”, “En Büyük Sakarya Spor Lisesi” sloganları attılar.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, hem tribünleri dolduran #NehrinÇocuklarıyla hem de Türkiye 2.’lik kupasını şehrimize getiren Sakarya Spor Lisemizin gençleriyle büyük gurur duyduklarını belirtti. Şampiyonluk yolunda Sakaryaspor’a bir kez daha başarılar diledi.

Son Haberler

Sezon Öncesi Amfi Tiyatro Yenileniyor

Sapanca Belediyesi sezon öncesi Sapanca Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesindeki Amfi Tiyatro’ da yenileme çalışmalarına başladı. Konser, söyleşi, tiyatro gösterimi gibi...