Pazartesi, Ekim 3, 2022

Sakarya’ya iki ödül birden

- REKLAM -

Uluslararası medya ödülleri töreni Sapanca- Kırkpınar Nibras Villaresort işletmesi bahçesinde yapıldı, genç girişimciler kategorisinde Sakarya’ lı Beday Grup gayrimenkul firması sahipleri Emir Ayhan ve Burak Bedir ödüle laik görüldüler. Genç iş insanlarında Emir Ayhan aynı zamanda yılın en iyi ve hızlı çıkış yapan genç iş insanı olarak özel ödül aldı. Ödül töreninde sanatçılar da sahne aldı ve tören 5 saat sürdü.

İki ödül Sakarya’ya

Uluslararası medya ödülleri töreni bu yıl ikinci olarak yapıldı. Nibras Villaresort bahçesindeki ödül törenine Türkiyenin çeşitli illerinden gelen davetliler ve sanat dünyasının genç isimleri katıldı. Gecede  Sakarya’da Gayrimenkul kategorisinde faaliyet gösteren Beday Grup sahipleri Emir Ayhan ve Burak Bedir en başarılı genç iş insanları olarak anons edildiler. Burak Bedir yılın en hızlı çıkış yapan firma ödülünü alırken 21 yaşındaki Emir Ayhan yılın en iyi ve hızlı çıkış yapan genç iş insanı olarak ikinci ödülü aldı.

- REKLAM -

Son Haberler

Sosyal Gelişim Merkezlerinde yeni dönem kayıtları başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SGM’lerde yeni dönem kurs kayıtları başladı. 26 farklı atölyede gerçekleştirilecek eğitimler için kayıtlar 10 Ekim Pazartesi...