Çarşamba, Ekim 20, 2021

Sapanca Caddelerine, Baskı Beton Kaldırım

Sapanca Belediyesi tarafından İzmit Caddesi’nde gerçekleştirilen baskı beton kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalarımız devam ediyor

Altyapı, ulaşım ve üstyapı projeleriyle Sapanca’yı geleceğe hazırlayan Sapanca Belediyesi, daha estetik ve daha güvenli yollar için çalışmalarını dur durak olmaksızın sürdürüyor. Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fikri Ayanoğlu “Yaya trafiğinin rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde sağlanması için modern kaldırım çalışmalarımız kısa sürede bitirilecektir. Yaya yoluna engelliler için özel sarı kabartmalı yürüme alanları da yapılmaktadır. Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor” dedi.

Yeni asfaltıyla, modern aydınlatması ve baskı beton kaldırımıyla

İlçenin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini belirten Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği için önemli bir çalışma. İzmit Caddesi’nin bir yüzündeki baskı beton kaldırım çalışması tamamlandı ve diğer yüzünde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni alt yapısıyla, yeni asfaltıyla ve modern aydınlatmasıyla ve modern baskı yaya yolu ile İzmit Caddesi’nin yeni yüzü vatandaşlarımızın beğenisini aldı.  Yapım sırasında elbette mahalle sakinlerimiz sıkıntılar yaşamaktalar. Çalışma döneminde mahalle sakinlerimizin yaşadıkları sıkıntılar için özür dileriz. İnşallah halkımızın beğenisini alacak proje ve hizmetlerde Sapanda daha da güzel olacak” diye konuştu. Kaldırım ve yol yapım çalışmaların İlçenin ihtiyaç duyulan noktalarında devam edeceği de aktarıldı. 

İlgili Haberler

- REKLAM -

Son Haberler

Türkiye’de ilk olacak çalışmanın bir paydaşı da Sakarya

MBB ve İTÜ iş birliğiyle hazırlanan Marmara Bölgesi Mekânsal Gelişme Stratejik Çerçeve Belgesi Lansmanı İstanbul’da yapıldı. Sakarya’nın da dahil...
- REKLAM -