Cuma, Temmuz 1, 2022

Sapanca tatilinizi Damla Bozkurt ile planlayın

- REKLAM -

Influencer Damla Bozkurt, tatil yapmayı planlayanlar için öneriler sunmaya devam ediyor.

Paylaşımları ile takipçilerinin güvenini kazanan ve takipçi sayısını her geçen gün artıran genç anne ve blogger Damla Bozkurt, bu hafta da Sapanca fotoğrafları ile dikkat çekiyor.

Güven ve huzurun kendi hayatı için önemini belirten influencer Damla Bozkurt, “Hayat birçoğumuz için karmaşık. Her gün içinde kaybolduğumuz bu akışta güvenle ve huzur içinde nefes alanları bulmak hepimiz için önemli. Evli ve çocuk sahibi biri olarak sizlerle paylaştığım ve dolayısıyla öneride bulunduğum mekanlarda bu iki duygunun beraberinde hijyen, lezzet, lokasyon ve yetişkinlerin yanı sıra çocukların da katılabileceği uygun etkinliklerin varlığına dikkat ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Deneyimlediğim yerleri öneriyorum”

Sosyal medya paylaşımlarında kendi deneyimlerini paylaştığını vurgulayan blogger Damla Bozkurt, “Kendi deneyimlemediğim, çekimini yapmadığım yerleri takipçilerimle paylaşmıyorum. Takipçilerime, gittiğim her yerden kendi gözlemlerimi ve tecrübelerimi aktarmayı prensip edinen biriyim. Reklam yapmış olmak için değil, gerçekten tereddüt etmeden güvenebilecekleri, kendilerinin ve ailelerinin aradıklarını bulabileceklerine inandığım mekan önerilerinde bulunuyorum. Doğru yolda emin adımlarla yürüdüğümü, takipçilerimden aldığım geri dönüşlerden daha iyi anlıyorum” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda make-up artist olan Damla Bozkurt, makyajdaki estetik bakış açısını fotoğraflarına da yansıtmayı başarıyor. Sapanca fotoğraflarında da görüleceği gibi mekanın renkleri, huzuru, samimiyeti ve dinginliği herkesi cezbedecek nitelikte.

Sapanca’da tatil planlıyorsanız Damla Bozkurt’un instagram paylaşımlarından mutlaka yararlanın.

Son Haberler

DEVA Partisi 2 Temmuz’da Gebze’de

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ikinci mitingini 2 Temmuz’da Gebze’de düzenleyecek. Marmara bölgesinde gerçekleşecek ilk...