Perşembe, Mayıs 26, 2022

SAÜ Ailesi İftarda Buluştu

- REKLAM -

Sakarya Üniversitesinin tüm personeli ve aileleri Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın davetiyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar programına SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Prof. Dr. Hatem Akbulut, Prof. Dr. Temel Gürdal, SAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Yaşar Kahraman, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi (SEAH) Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, Fakülte Dekanları, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri, idari personel ve aileleri katıldı.

İftar öncesi tüm masaları tek tek dolaşarak personel ve aileleriyle sohbet eden Rektör Savaşan, “Geleneksek olarak yapılan iftar programlarına pandemi sebebiyle ara vermek zorunda kalmıştık, bugün birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu ender ve özel programda yalnızca iftar yapmış olmuyoruz; farklı birimlerde görev yapan akademik ve idari personelimiz birbirini yakından tanıma fırsatı sunduğu için bu buluşmaları değerli buluyorum.

Sakarya Üniversitesi büyük bir aile. Kurumsal aidiyet duygusunu geliştiren bu büyük buluşmalar sayesinde her bir personelimiz böylesine geniş bir ailenin ferdi olduğunu yeniden hissediyor” diye konuştu.

İftar programının ardından davetliler birbirleriyle uzun uzun sohbet etti.

Son Haberler

SAÜ İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Linöl Baskı Sergisi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri Linöl Baskı çalışmalarıyla sergi gerçekleştirdi. SAÜ İletişim Fakültesi, İletişim ve Tasarımı Bölümü öğrencileri Reklam...