Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Savaşçı, Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğrencileri ile buluştu

- REKLAM -

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Özel Eğitim Uygulama Okulunda Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sakarya Ticaret Borsası Özel Uygulama Okulunu ziyaret etti.

Adapazarı ilçesi Abalı Mahallesi bölgesinde bulunan okulumuzun sınıflarını ziyaret eden Savaşçı, özel öğrencilerle yakından ilgilendi. Okul bünyesindeki hobi bahçesini ve hayvanat bahçesini de gezen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, geniş bir alanda kurulan ve çocuklarımızın sosyal yaşam becerilerinin geliştirilmesine imkân sağlayacak her türlü sosyal aktivite için uygun ortamların bulunduğu uygulama okulunda çocuklarımızın en güzel şekilde eğitim-öğretim görmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek okulumuzda ihtiyaç duyulan her konuya destek vereceklerini kaydetti.

Eğitim-öğretim süresince okulda çocuklarını bekleyen aileler için açılan halk eğitimi kursunu da ziyaret eden Savaşçı, özel çocuklarımızın ve ailelerinin eğitimleri ve tüm ihtiyaçlarıyla her zaman yakından ilgileneceklerini belirtti.

Sakarya Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Murat Bulgan’ın eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgi verdiği ziyarete Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri biriminden sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Recai Yörük ile Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Hasan Büyükbaş eşlik ettiler.

Son Haberler

CHP Sakarya 75 bin adet fide dağıtımı yaptı

CHP Sakarya İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi bu yılda 75 bin adet fide dağıtımı yaptı.    Sakarya’da CHP İl Başkanlığı...