Salı, Mart 28, 2023

‘Seni Gidi Ben’ izleyenlerin beğenisini topladı

Yılın ilk tiyatro oyunu ‘Seni Gidi Ben’ iki perdelik oyunuyla cumartesi günü sahne alarak herkesin beğenisini topladı.

22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 19:30’da Karasu Sosyal Gelişim Merkezinde  ‘Seni Gidi Ben’ tiyatro gösterisine AK Parti İlçe Başkanı Hasan YAVUZYİĞİT , MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İlçe Spor Müdürü Kemal ATAÇ , İlçe Yazı İşleri Müdürü Turan YÜZÜCÜ , Karasu Noteri Kemal SOYBAKIŞ ,  meclis üyeleri ,muhtarlar  ve çok sayıda tiyatro sever vatandaşımız katıldı.

Karasulu tiyatro severlerin merakla takip ettiği ve geleneksel hale gelerek her yıl gerçekleştirilen tiyatro gösterisi bu yıl da adına yakışacak tiyatro gösterisi ile seyirci karşısına çıktı. 22 Ocak Cumartesi günü Seni Gidi ben isimli Nami Esatgil Tiyatrosu büyük beğeni topladı. Volkan Yıldız’ın sahip olduğu Volkan Medya tarafından gerçekleştirilen festival, Karasulu sponsorların katkılarıyla tiyatro severleri ağırladı.

‘Seni Gidi Beni’

Çapkın Rüştü, üç kadını ayrı ayrı kandırmaktadır. Ve bu kandırmacaya evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye alet olmaktadır. Eve gelen elektrik ustasına Düriye’nin yanlış müdahalesi ile elektrik akımına uğrarlar ve elektrikçi ile Düriye’nin ruhları yer değiştirir. Kadınların da eve gelmesiyle içinden çıkılamayacak durumların oluşması seyirciyi gülme krizine soktu.

2 Perde Komedi gösterisi sonunda oyuncular, Nami Esatgil, Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nilay Dorsa ve  Zeynep Buse Kale’ye Volkan Yıldız, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve AKP Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.

- R E K L A M -

Son Haberler

Dünya Tiyatrolar günü SGM’de kutlandı

Sakarya Büyükşehir SGM’de 27 Mart Dünya Tiyatrolar gününe özel gölge oyunu gösterisi düzenlendi. Hem güldüren hem eğlendiren gölge oyununu...