Perşembe, Mayıs 19, 2022

Serdivan’da Mart Ayı Olağan Meclisi Gerçekleşti

- REKLAM -

Serdivan Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında belediyenin meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

8 gündem maddesinin görüşülüp karara bağlandığı Meclis toplantısı sonrası kısa bir konuşma yapan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yoğun bir gündem içerisinde olduğumuzu belirterek, Rusya-Ukranya arasında yaşanan savaşın son bulmasını temenni ettiğini ve tarafların bir an önce sulh noktasında birleşmesini dilediğini ifade etti.

Alemdar, “Kadınlar Başımızın Tacıdır”

1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısıyla tüm muhasebecilere çalışma hayatlarında başarılar dileyen Alemdar, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü “Doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandıran, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, başımızın tacı, fedakâr kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar gününü kutluyorum.” sözlerini kullandı.

Son Haberler

Ferizli’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

Ferizli’de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama etkinlikleri düzenlendi. Ferizli Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne...