Sıkıntıları dinlediler

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti Sakarya Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan Pamukova da bir sizi eş zamanlı ziyaret gerçekleştirdi. 
 
Sıkıntıları dinlediler
 İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti Sakarya Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan ilk olarak Şeyhvarmaz Mahalle Muhtarı Talip Oral ve Karapınar Mahalle Muhtarı Mevlüt Uçar’ı ziyaret ederek mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahallede yaşanan sıkıntıları ve çözüm yolları üzerine görüştüler. Gerçekleşen ziyarette kısa bir açıklama yapan Kılıçaslan: ”Mahalle Muhtarlarımızın nazik ev sahiplikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.  
 
”Seçimde görüşeceğiz”
İYİ Parti Sakarya Teşkilatı daha sonra Pamukova Üçevler Mahalle Muhtarı Metin Atak ve Bacıköy Mahalle Muhtarı Ahmet Tokaç’ı ziyaret etti. Kılıçaslan: ”bugünkü ziyaret adresimiz Pamukova. Ne yazık ki 2022 yılının 10. ayına çek alarak ürününü satabilen, iktidarın boş vaatlerinden sıtkı sıyrılmış Pamukova’lı çiftçilerimizin sıkıntılarını dinledik. Çiftçilerimizin ”seçimde görüşeceğiz” cümlelerini işittik. misafirperverlikleri için Mahalle muhtarlarımıza, mahalle sakinlerine ve Çiftçilerimize teşekkür ederim” dedi. 

Son Haberler