Siyasi ve ekonomik gelişmeler değerlendirildi

AK Parti Sakarya Şubat Ayı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Genel Merkez’de gerçekleşti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekili Recep Uncuoğlu, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı.

AK Parti Genel Merkez’inde gerçekleşen toplantıda; Sakarya genelinde devam eden yatırımlar ile projeler, şehrin sorunları, siyasi ve ekonomik gelişmeler ve çeşitli konularda etraflıca istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantıyı değerlendiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, birlik ve beraberlik içerisinde her ay düzenli olarak yaptıkları toplantıda siyasi gelişmeleri etraflıca ele aldıklarını ifade ederek; “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz İstişare ve Değerlendirme toplantımızı bu ay Genel Başkan Yardımcımızın ev sahipliğinde parti genel merkezimizde gerçekleştirdik. Ekonomik ve siyasi gelişmeleri, şehrin sorunları ve devam eden projeleri ayrıntısıyla değerlendirme fırsatı bulduk. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Milletin derdiyle dertlenen AK Parti kadroları olarak şehrimizin geleceği için gece gündüz demeden aynı kararlılık, heyecan ve inançla çalışmaya devam ediyoruz. İstişare toplantısında aldığımız kararları yerine getirerek hizmet yolculuğumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Son Haberler