Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Sevdiğiniz kişiye o önemli teklifi; evlilik teklifini sunmaya hazırlanıyorsunuz. Peki, nasıl bir konsept düşündünüz? Sürpriz evlenme teklifi için uygulayabileceğiniz çok sayıda farklı fikir olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu fikirler sayesinde yapacağınız teklifin unutulmaz olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kadınların sevdiği konseptlerde evlenme teklifi yapmak için uygulayabileceğiniz fikirlere hemen birkaç örnek verelim!

Bir Peri Masalı Misali…

Kadınların kendilerini adeta bir peri masalında hissetmesini sağlayacak olan evlenme teklifi konseptine çok sayıda farklı mekan uygun olabilir. Bunun için bir kumsalı seçebilir, doğa ya da şehir manzaralı bir mekanı tercih edebilirsiniz. Önemli olan detaylı bir hazırlık yapmanızdır! Tüller, ışıklar, mumlar ve çiçeklerle süslenmiş bir mekanda evlenme teklifi yaparak bu önemli anı unutulmaz kılabilirsiniz.

Muhteşem Bir Boğaz Manzarası…

Bir diğer önerimiz de yat kiralamanız olacak. Tam olarak köprünün altından geçerken harika bir teklif yapma şansına sahipsiniz. Artık sadece evlilik teklifi için hazırlanmış olan özel kiralık yatların da olduğunu unutmayın. Boğaz manzarası her anı güzelleştirmeyi başarıyor. Yapacağınız bu teklif anına da muhteşem bir güzellik kazandıracağından hiç şüpheniz olmasın.

Dağ Evinde Baş Başa…

Eğer evlenme teklifi yaptığınız zaman yalnız olmak istiyorsanız dağ evi kiralama yöntemini de tercih edebilirsiniz. Özellikle romantik bir atmosfer isteyenler için bu seçeneğin bir hayli cazip olduğunu söyleyebiliriz. Seçenekleriniz arasında bungalov evler de bulunuyor. Doğa tutkunu olan çiftler için bu konseptin daha doğru bir seçenek olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Eğer teklif anının maksimum düzeyde romantik olmasını istiyorsanız siz de bu seçenek üzerine düşünün.

Tanışma Anından Evlenme Teklifine…

Son olarak önerimiz sevdiğiniz kişi ile tanıştığınız yerde bir evlenme teklifi yapmanızdır. Aynı zamanda ona aşık olduğunuz yerde de teklifinizi sunabilirsiniz. Kuşkusuz bir iki seçenek de bir hayli romantik olacaktır. basit bir mekan hazırlığı yapmak yerine özenli bir hazırlık yapmanızda fayda var.

Peki, ya Yüzük?

Eğer hala tektaş pırlanta yüzük almadıysanız Altınbaş internet sitesine hemen uğrayın. Modelleri ve fiyatları gözden geçirin. Kusursuz bir işçilikle hazırlanan tektaş pırlanta yüzükler teklifinizi taçlandıracaktır. Modellerin büyük ilgi görmesi nedeniyle seçeneklerin de hızla azaldığını unutmamalısınız. İşte bu nedenle acele etmenizde fayda olacak!

Son Haberler