Türk Kızılay Serdivan Şubesi Çalışan, Emekçi Kadınlarla Bir Araya Geldi

Türk Kızılay Serdivan Kadın Başkanı Şule Batur ve yönetimi , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Çalışan, Emekçi Kadınlarla bir araya geldi.

Serdivan’da Pizzaköy’de Zuhal PATAR’ ın ev sahipliğinde yapılan etkinliğe Türk Kızılay Sakarya Kadın Başkanı Leyla DENİZ, Serdivan MHP KAÇEP Başkanı Sema BARLİN, Serdivan Nüfus Müdürü Perihan AKCABA, Serdivan Kaymakamı Eşi Ümmü CANDAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Eşi Seçil Kahraman, Serdivan Kızılay Kadın yönetimi ve emekçi kadınlar bir araya geldi.

Türk Kızılayı Serdivan Kadın Başkanı Şule BATUR’’ Tarih boyunca hak ve özgürlükleri başta olmak üzere emeği için verdiği mücadeleleri ciltler dolusu kitaplara sığmayan emekçi kadınların 8 Mart  Dünya Kadınlar gününü yürekten kutluyor bu gün burada gerçekleştirdiğimiz etkinlikte bizlere eşlik eden tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Bu gün Zaman zaman, hayatın en ağır yüklerini taşıyan, elinin emeğini gözünün nuru ile birleştiren, küçücük yüreğine, koskoca sevgiler sığdıran, kahraman kadınların günüdür. Yaşamımın her anında tüm zorluklara göğüs geren ve destekçi olan  kadınlarımız; bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren, eğiten, sevgisi ile kuşatan ve şefkatli yürekleriyle bir an olsun bile bizleri yalnız bırakmayan en değerli varlıklarımızdır. Kahramanlıkları ve vatanseverlikleriyle de isimlerini tarihe yazdıran kadınların her konuda desteklenmesi hepimizin asli görevidir. Fedakarlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.”dedi.

Son Haberler