Çarşamba, Ağustos 17, 2022

Uğur Kobaş’la Sportif Faaliyetler Hakkında Söyleşi

- REKLAM -

Millî sporcu ve uluslararası hakem Sakaryalı Uğur Kobaş, Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesindeki öğrencilerle buluştu.

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Adapazarı Belediyesi iş birliği ile düzenlenen “İçindeki Sporcuyu Keşfet” programı kapsamında öğrenciler ilk olarak Uğur Kobaş ile yapılan etkinliğe katıldılar. Söyleşide hakemlik, karate gibi alanlarla ilgili bilgi sahibi olan öğrenciler spor alanında merak ettikleri soruları da tecrübeli hakeme yöneltme fırsatı buldular. Verimli geçen program sonunda Uğur Kobaş’a teşekkür edilerek Adapazarı Belediyesi tarafından hediye takdimi yapıldı.

SPORA VE SPORCUYA DEĞER VERİYORUZ

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun BAKIRTAŞ; spora ve sporcuya değer verdiklerini, Adapazarı Belediyesi ile işbirliği içerisinde öğrencileri millî sporcularımızla buluşturmaya devam ederek onlara spor alanında iyi örnekler göstermeyi hedeflediklerini, böylelikle içlerinden spora yönelmeyi isteyenlerin artacağını umut ettiklerini belirtti. BAKIRTAŞ, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya ve değerli ekibine bu güzel organizasyonları desteklemenin yanında eğitime sundukları sayısız katkılar için de teşekkür etti.

- REKLAM -spot_img

Son Haberler

Çöpe atılan 18 milyon ton gıda artığı hayvan yemine dönüşecek

Tarım ve Orman Bakanlığının geçen hafta yayımlanan yönetmelik değişiklikleriyle otel, restoran ve yemekhane gibi yerlerde çöpe atılan 18 milyon...