Perşembe, Temmuz 7, 2022

Üniversiteli gençlerin şehirde yaşadığı sorunlar ele alındı

- REKLAM -

DEVA Partisi Sakarya İl Gençlik Ve Kadın Politikaları Başkanlıkları, ortak düzenlediği etkinlikte üniversiteli gençlerle bir araya geldi.

Etkinliğe İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Süha Dinç ve İl Kadın Çalışmaları Başkanı Hayrünnisanur Gökçe Dursun’un yanı sıra Adapazarı İlçe Sekreteri Turan Ali Şafak, İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Alihan Filicioğlu, Kadın Çalışmaları Başkanı Tülay Sinan ve üyeler katıldı.

İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Süha Dinç; Sakarya Üniversitesi’ne yeni gelen öğrencilerle kaynaşma programı düzenledik ve devamını getireceğimiz ilk toplantımızı yaptık. Sakarya Üniversitesi öğrencilerine davetimize iacbet ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Toplantıda Sakarya Üniversitesi’ne gelen gençlerin şehirde yaşadığı sorunlar ele alınırken, Deva Partisi’nin gençlerle birlikte hareket ettiği vurgusu yapıldı. Gençlerin yoğun katılımının olduğu toplantıda şehir hakkında bilgilendirmeler yapılırken, Sakarya genelinde yapılacak çalışmalar hakkında öğrencilerin fikirleri alındı.

Son Haberler

Resmi İlanlar Gazetelerin Sosyal Ağlarında da Yayınlanacak

Resmi İlan ve Reklam Yönetmeliğinde yapılan düzenleme ile sosyal ağ hesaplarından resmi ilanların duyurusunu yapan gazetelere ek gösterge verilmesinin...