Yusuf Alemdar: 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacağız

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda geçmişten günümüze görev yapan partililerle bir araya geldi. Toplantıya TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, AK Parti Milletvekili Ali İnci, eski belediye başkanı Süleyman Dişli, eski yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Vefa buluşmasında konuşan Yusuf Alemdar; ‘Adapazarı TBMM KEFEK Komisyonu Başkanımız Çiğdem Erdoğan, Milletvekilimiz Ali İnci ve Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte Adapazarı İlçe Teşkilatımızda geçmişten günümüze görev almış dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Hep birlikte çok çalışarak 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacağız’ dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan ise yaptığı konuşmada; ‘31 Mart’ta rekor kıracak olan AK Kadrolarımız ile Adapazarı’nda bir araya geldik.

Her zaman olduğu gibi, el ele vererek başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar olmak üzere 16 ilçe belediye başkan adayımızla birlikte çalışacak, Sakarya’dan Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek vereceğiz.

Toplantıyı düzenleyen Adapazarı İlçe Teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

Son Haberler