Yusuf Alemdar: Kocaali’yi bölgede parlayan bir ilçe haline taşıyacağız

Kocaali’de muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Kocaali, Karadeniz’e olan kıyısı, tertemiz sahili ve fındık üretimi ile öne çıkıyor. Bu özelliklerinin üzerine gidip, Kocaali’yi bölgede parlayan bir ilçe haline getireceğiz. İlçemizi kalkındırmak için fındığa da sahilimize de sahip çıkacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kocaali’de yoğun temaslarda bulundu. Programlarına AK Parti İlçe Teşkilatı ve esnaf ziyaretleriyle başlayan Alemdar, ilçe esnafının görüşlerini alarak hayırlı kazançlar diledi.

Ziyaretlerine Kocaali Muhtarlar Derneği ile devam eden Başkan Adayı Alemdar, muhtarların en önemli paydaşları olacağını vurguladı. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı programda, Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, ziyaretten dolayı teşekkür ederek 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretlerde Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kanber, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Deligöz, Önceki dönem MHP Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Kocaali Ülkü Ocakları Başkanı Harun Afacan ve Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar yer aldı.

31 Mart’ta Kocaali’den zaferle çıkacağız

Programda konuşan Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, “Ahmet başkanımızdan Allah razı olsun. O bizim onursal başkanımızdır. Yaptığı hizmetlerle ilçemize katkılar sundu. Şimdi ondan aldığımız güçle biz üstüne koymaya çalışacağız. En büyük güvencemiz siz muhtarlarımızsınız. Sizlerin de destekleriyle inşallah en yüksek oyu alarak Cumhur İttifakı olarak Kocaali’den zaferle çıkacağız” dedi.

Daha da güzel hizmetler Kocaali ile buluşacak

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise, “Bugün sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. Allah herkese böyle güzel sözler duymayı nasip etsin. Her şeyin başlangıcı ve sonu vardır. Baki kalan gök kubbede hoş bir sada bırakmaktır. Muhtarlarımız da gerçekten çok hayırlı işler yaptılar ve dua aldılar. Daha da güzel hizmetlerin önümüzdeki dönem Büyükşehir’de Yusuf başkanımızla Kocaali’de Turan başkanımızla geleceğine inanıyorum” dedi.

İstişare ve ortak akıl

Kocaali’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçedeki eksikleri hızla tamamlayacaklarını ifade ederek, “İlçemizde vatandaşımızın hep yanında olan Ahmet başkanıma teşekkür ediyorum. Mahallelerimiz için istekleriniz var. Her birine gayretle ve süratle cevap vereceğiz. Bizim tavrımız ilk günden beri birlik ve beraberlik üzerinedir. Birlikte oturacağız, konuşacağız, istişare edeceğiz ve en doğru hizmeti yapacağız. Her ilçemize adil ve eşit şekilde hizmet götüreceğiz” şeklinde konuştu.

Gençlerimizi istihdama kazandıracak projeler geliştireceğiz

İlçelerin kendi gelişimlerine uygun bir perspektif ortaya koyacaklarını dile getiren Alemdar, “Kocaali, Karadeniz’e olan kıyısı, tertemiz sahili ve fındık üretimi ile öne çıkıyor. Bu özelliklerinin üzerine gidip, Kocaali’yi bölgede parlayan bir ilçe haline getireceğiz. İlçemizi kalkındırmak için fındığa da sahilimize de sahip çıkacağız. Muhtarlarımızın da bu süreçlere katkı sağlayacağına inanıyorum. Ayrıca küçük bir sanayi sitesi ihtiyacı olduğunu biliyorum. Burada yapılan zemin ve etüt çalışmalarını biliyorum. İlçemizde tarım ve turizmi geliştirerek ilçe gençlerimizi istihdama kazandıracağız. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Son Haberler